Kazançlı Yatırımlar
Denizbank Telefon Kredisi
Yazar: - 15 Ocak 2022
65
0

Denizbank telefon kredisi teknoloji sever pek çok kişinin ilgisini çeken bir kampanyadır. Bu kampanya, Denizbank müşterilerine özel olarak yapılmıştır. Bu nedenle bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Denizbank müşterisi olmak için herhangi bir Denizbank şubesi ile iletişime geçmelisiniz.

Denizbank, müşterilerinin daha kolay bir şekilde telefon sahibi olmaları için bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya yalnızca MediaMarkt ile iş birliği içerisinde olan bir kampanyadır. Bu nedenle bu telefon kredisini yalnızca MediaMarkt’tan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Başlıklar

Denizbank Telefon Kredisi Nedir

MediaMarkt şubeleri ya da MediaMarkt internet sitesi üzerinden yapacağınız telefon alışverişlerinizi Denizbank kredi kartı ya da banka kartı ile yapmanız birinci şarttır. Daha sonra bu ödemenizi taksitlendirebilmek için ödeme yapmış olduğunuza dair kanıt olan faturanız ile en geç 7 gün içerisinde bir Denizbank şubesine başvurmanız gerekmektedir. Denizbank telefon kredisi kullanabilmeniz için kredi notunuzun düşük olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde bu fırsattan faydalanamazsınız.

Denizbank telefon krediniz, başvuru işlemlerinizden sonra size 60 aya varan vadelerle bölünecektir.

Denizbank Telefon Kredisi

Denizbank Telefon Kredisi

Denizbank Telefon Kredisi Miktarı

Denizbank telefon kredisinin miktarı, yapacağınız alışverişe göre değişkenlik gösterir. Fakat her şeyden önce şunu söylemekte fayda vardır: bunun faizsiz bir kredi olmadığını bilmeniz gerekir. Denizbank bu taksitlendirme işlemini faiz ile uygulamaktadır. Bu faiz oranları, miktarı ve toplam ödemeler aşağıdaki gibidir:

Miktar: 2.000 TL

Vade: 12 Ay

Faiz Oranı: %1,69

Toplam Ödeme Miktarı: 2.273,34 TL

 

Miktar: 5.000 TL

Vade: 24 Ay

Faiz Oranı: %1,69

Toplam Ödeme Miktarı: 6.364,74 TL

 

Miktar: 10.000 TL

Vade: 36 Ay

Faiz Oranı: %1,69

Toplam Ödeme Miktarı: 14.187,48 TL

 

Miktar: 15.000 TL

Vade: 60 Ay

Faiz Oranı: %1,69

Toplam Ödeme Miktarı: 26.067,03 TL

 

Haliyle, ödenecek tutar arttıkça faizli geri ödeme de bir o kadar artmaktadır. Fakat acil durumlarda bu telefon kredisini tercih eden kişi sayısı oldukça fazladır. Bunun için dikkat etmeniz gereken şeylerin başında ödemenizi bir Denizbank kartı ile gerçekleştirmeniz gerektiğidir. Daha sonra Denizbank telefon kredisi için bir Denizbank şubesi ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status