Kazançlı Yatırımlar
Denizbank Telefon Kredisi Nedir?
Yazar: - 21 Kasım 2021
55
0

Denizbank telefon kredisi nasıl uygulanır, sorusu pek çok banka müşterisinin sormuş olduğu sorulardandır. Banka müşterileri, bankların uygulamaya koymuş olduğu telefon kredisinden faydalanarak telefon almak için uğraşmaktadır. Çünkü telefon kredisi ile birlikte insanlar daha kolay bir şekilde yeni telefon alabilmektedir. Her bankanın telefon kredisi için uyguladığı sistemi farklıdır. Bu yazımızda, Denizbank’ın telefon kredisi verirken nasıl bir sistem işlettiği hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank, müşterilerinin telefon alabilmesini kolaylaştırmak için Media Markt gibi dev bir elektronik mağazası ile anlaşmaya gitmiştir. Bu anlaşma dahilinde Denizbank müşterileri Media Markt’tan yapacakları telefon alışverişini taksitli bir şekilde yapabileceklerdir. Bu kredinin nasıl işlediğine bir göz atalım.

Denizbank Telefon Kredisi

Denizbank Telefon Kredisi

Başlıklar

Denizbank Telefon Kredisi Başvurusu

Denizbank telefon kredisi alabilmeniz için ilk önce bir başvuru yapmanız gerekir. Bu başvuruyu iki farklı şekilde yapabilirsiniz: Ya Denizbank internet şubesinden yapabilirsiniz ya da Media Markt’ın internet şubesinden yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak SMS yolu ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu SMS yolu ile yapmak için: KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e gönderebilirsiniz.

Kısa bir süre sonra Denizbank tarafından kredinizin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Krediniz onaylandı ise Media Markt’tan telefonunuzu satın alabileceksiniz.

Denizbank Telefon Kredisi Bilmeniz Gerekenler

Denizbank’ın telefon kredisi için uygulamış olduğu faiz oranları ve vadeler mevcuttur. Fiyatı 3500 TL ve altı olan cep telefonları için en çok 12 ay vade verilirken 3500 TL ve üzeri fiyata sahip olan cep telefonları için ise en fazla 3 ay vade verilmektedir. Ayrıca Denizbank, müşterilerine %1,69’luk bir faiz oranı uygulamaktadır. Yani 1000 TL’lik bir cep telefonu satın alırsanız 1,690 TL geri ödeme yapmanız gerekecektir.

Bu krediyi kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise şudur: Bu kredi, sonradan ödemeli bir kredidir. Bu sebeple kredi onayınızın çıktığını görmeden alışverişinizi yapmamanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde banka tarafından size kredi verilmesi mümkün olmayacaktır. Siz de zor durumda kalabilirsiniz.

Hepsiburada.com’dan yapacağınız alışverişlere de kredi verilmektedir. Fakat bu yalnızca telefon için geçerli bir kredi türü değildir.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status