Kazançlı Yatırımlar
En İyi Aidatsız Kredi Kartı
Yazar: - 02 Aralık 2021
35
0

En iyi aidatsız kredi kartı hangisidir sorusu, pek çok banka müşterisinin merak ettiği ve bu nedenle internetten de araştırmış olduğu konulardan bir tanesidir. Bankalar, müşterilerinden paralarının olmadığı zamanlarda kredi kullanabilmeleri açısından kredi kartı imkanı sundukları için, bu kolaylığa karşılık olarak yıllık bir şekilde aidat alabilmektedir. Fakat bazı bankalar ve bazı bankaların da bazı kredi kartları, bu uygulamayı uygulamayıp aidatsız bir şekilde kredi kartı kullanımını müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartlarının bazı şartları olabilmektedir. Bu yazımızda, aidatsız kredi kartları nelerdir, onlara bir göz atacağız.

Başlıklar

En İyi Aidatsız Kredi Kartı Listesi 2021

En iyi aidatsız kredi kartı listesinde pek çok banka mevcuttur. En iyi aidatsız kredi kartlarının olduğu bu liste aşağıdaki gibidir:

  • Denizbank Aidatsız Net Kart
  • Akbank Aidatsız Axess Free Kart
  • Garanti Bonus Flexi Kart
  • Yapı Kredi World Eko Kart
  • Vakıfbank World Express Kart

Denizbank Aidatsız Net Kart

Denizbank Aidatsız Net Kart’ta bonus kazanabilme imkanınız bulunmamaktadır. En fazla 9 aya kadar taksitli nakit avans kullanılabilen bu karta başvuru için NET yazıp TC kimlik numaranızı 3280’e SMS olarak gönderebilirsiniz

En İyi Aidatsız Kredi Kartı

En İyi Aidatsız Kredi Kartı

Akbank Aidatsız Axess Free Kart

Axess avantajlarından da faydalanmanıza yardımcı olan Axess Free Kart, harcamalarınıza limit koyarak limit aşımında sizi SMS ile bilgilendiren bir karttır. Bu karta internet sitesindeki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi Kart

En iyi aidatsız kredi kartı listemizde yer alan Bonus Flexi Kart, Türkiye’de en yaygın iş yeri ağı olan kredi kartlarından birisi olduğu için oldukça avantajlıdır. Harcamalarınızda 50 TL’ye kadar bonus biriktirebildiğiniz bu karta BFLEXI yazıp 3340’a mesaj atarak sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart

Harcamalarınızda World Puan biriktirebileceğiniz bu kartta nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için 12 ay vade ile kredi de kullanabilirsiniz. Başvuru için internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz.

Vakıfbank World Express Kart

En iyi aidatsız kredi kartı listemizin son kartı olan World Express Kart, 4000 TL’ye kadar olan harcamalarınızı 12 aya varan vadelerle taksitlendirebilmenize olanak sağlamaktadır. Bu kart için hem şubelerden, hem de internetten başvuru yapabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status