Kazançlı Yatırımlar
En Karlı Bayilikler
Yazar: - 19 Aralık 2021
51
0

En karlı bayilikler nelerdir sorusu, pek çok yatırımcı tarafından merak edilen ve bu nedenle de internet üzerinden en çok araştırılan konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Birçok kişi ünlü markaların franchise, yani bayiliklerini alarak bu bayilikleri işletip para kazanmak istemektedir. Bu nedenle bayiliğinizi iyi seçmeniz gerekir. Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan bayilikleri tercih etmeniz kar marjınızı da olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Başlıklar

En Karlı Bayilikler Listesi

En karlı bayiliklerin listesinde 4 ünlü markaya yer vermiş bulunmaktayız. Bu markalar şunlardır:

  • Getir Bayilik
  • Çiçeksepeti Bayilik
  • Bargello Bayilik
  • Levent Börekçilik Bayilik
En Karlı Bayilikler

En Karlı Bayilikler

Getir Bayilik

Getir gibi kurye ile anlık gönderim yapan bayilikler özellikle son zamanlarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Covid – 19 pandemi döneminde de insanlar Getir’i çok fazla kullandığı için Getir bayiliği açmak son derece mantıklı bir seçimdir. Getir bayiliği açarak bir günde 4000 – 5000 TL arası kar elde edebilirsiniz. Bu da aylık 100.000 TL’den fazla bir kazanca tekabül etmektedir.

Çiçeksepeti Bayilik

En karlı bayilikler arasında yer alan Çiçeksepeti, özellikle özel günlerde pek çok kişinin kurtarıcısıdır. Bunun yanında Çiçeksepeti son zamanlarda farklı ürünlere de yer vermeye başladığı için insanlar bu markayı daha fazla tercih etmeye başlamıştır. Çiçeksepeti bayilik ücreti talep de etmediği için paranız cebinizde kalacaktır.

Bargello Bayilik

En çok tercih edilen parfüm markalarından olan Bargello, özellikle işlek bir yerde bayilik açıldığında size binlerce lira kazandırabilecek bir bayiliktir. Bargello bayiliği almak için bayilik ücreti ödemeniz gerekse de, bu ücreti birkaç ay içerisinde hızlı bir şekilde geri kazanabilirsiniz. Bargello markası parfümün yanı sıra oda kokuları, kolonya ve vücut spreyleri de sattığı için pek çok kişinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Levent Börekçilik Bayilik

Son zamanlarda hızla sayısı artan Levent Börek bayilikleri, karlı bir iş için tercihiniz olabilir. Lezzetinden dolayı çok kişinin müdavimi haline geldiği bu marka, aylık 100.000 TL gibi bir kar sağlamanızı sağlayabilir ve bu nedenle en karlı bayilikler listesi arasında yerini almıştır.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status