Kazançlı Yatırımlar
İş Bankası ATM Para Yatırma Limiti
Yazar: - 17 Ağustos 2020
385
0

İş bankası ATM para yatırma limitleri ile özel bir banka olmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörün önemli basamaklarından biri haline gelen iş bankası tüketicilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetler sebebi ile bankalar arasında en çok tercih edilen banka haline gelmiştir.

İş bankası ülke genelinde pek çok hizmet veren ATM’ler aracılığı ile hizmetlerini hızlı ve kesintisiz yapmaktadırlar. Bankalar arasında en çok tercih edilen iş bankasında para yatırmak ve para çekmek gibi belirli limitler vardır. Bu limitler günlük olarak uygulanmaktadır.

İş Bankası Para Çekme Limiti

İş bankası özel sermayeli bir bankadır. İş bankası müşteri ve tüketicilerine önemli katkılarda bulunmaktadır.

İş Bankası Para Yatırma Limitleri

Para limitleri olduğu kadar para çekme limitleri vardır. Günlük istenildiği kadar para yatırma işlemleri yapılamaz. Fakat para yatırılacağı zaman günlük para yatırma limiti 20.000 TL’dir. Bu miktarda para yatırılacağı zaman 40 banknotluk para girişi sağlanır.

İş Bankası ATM İşlem Ücretleri

İş bankası ATM’lerinden yatırılacak tutar için müşteriler fazla para çekmek isterlerse banka 5 TL asgari olmak kaydıyla ücret almakta. Para çekme ve para yatırma limiti aşılmadığı sürece ücretsiz olarak yapılacaktır.

Bankamatikten Yapılan İşlemler Sınırlı

Kişisel bankamatikler her ne kadar teknoloji ve dijital uygulamalara yön vermiş olsa da vazgeçilmeyen bankacılık adında yerini tutmaktadır.

ATM kanalı ile ücretler hakkında para miktarı ve tutarı ayrıntılı bilgi için ürün ve hizmetler sayfası ziyaret edilebilir.

Düşük oranda para çekmeye imkan veren bankaların para yatırımında müşteriler 100 ya da 200 TL yatırmalıdırlar.

Otomatik vezne makinaları olarak bilinen iş bankası 1982 yılında ATM’lerde işlem yapmaya yönlendirdi. Çoğu bankada olduğu gibi çoğu vatandaşımız paralarını ATM’lerden çekiyorlar. Çeşitli hizmetler veren bu banka gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye açık oluyor.

Türkiye’de 7000’e yakın şubesi olan iş bankası ile kartlı ya da kartsız giriş yapılabilir.

İşlem adı: Kartlı para çekme para cinsi: TL’dir.

Karekod ile para çekme ise bluetooth kullanılarak para kartsız çekilir. 7/24 yapılabilir.

Diğer yazılarımızı da kazançlı yatırımlar sitemizi takip ederek okuyabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status