Kazançlı Yatırımlar
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 17 Aralık 2021
36
0

Kefilsiz kredi veren bankalar, özellikle son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Müşterilere kolaylık sağlamak amacıyla yaygınlaşan bu yöntem, ekonomiyi canlandırmak adına sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllarda pandeminin de etkisiyle yaşanan ekonomik olumsuzluklar nedeniyle bu tür girişimler son derece yayılmıştır. Pek çok kişi, bu kolaylık sayesinde kefilsiz kredi kullanmanın yöntemlerini aramaktadır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Geçmiş yıllara nazaran, günümüzde kefilsiz kredi veren banka daha fazladır. Bunun en büyük nedenleri arasında, müşteri bulma konusunda yaşanan rekabet gelir. Farklı bankalar, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi kullanma imkanını sunar. Kefilsiz kredi veren bankaları, genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Finansbank
  • Halk Bankası
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi
  • Akbank
  • TEB
  • ING
  • Garanti Bankası

Başlıklar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Üzerinden Kredi Kullanmak

Bankalar kefil talep ederek, kredi limitinizi arttırabilir. Bankalar yapmış olduğunuz kredi başvurularında bazı bilgi ve belgeler talip eder. Talep edilen bu bilgi ve belgeler ile istenilen kredi tutarını alabilirsiniz. Bununla birlikte, sıra kredi notunuz ve gelir belgenizde incelenen başlıca etkenler de kredi miktarını doğrudan etkiler.

Kefilsiz kredi veren bankalar, tüm bunlardan bağımsız olarak sizlere kredi kullanma imkanı sunar. Belli noktaları göz önünde bulunduran bankalar, inisiyatiflerine bağlı olarak farklı kredi kullanma imkanlarını da sizinle buluşturur. Bu şekilde, nakit ihtiyaçlarınızı kefiller yardımı ile daha kolay şekilde kullanma imkanı bulabilirsiniz.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Verir?

Kefilsiz kredi veren bankalar, farklı noktaları değerlendirerek sizlere kredi kullanma imkanı sunar. CEPTETEB kefilsiz krediye başvurmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanıza gerek yoktur. CEPTETEB yaşları 16 ile 65 yaş arasında değişen kişilere yönelik olarak farklı miktarlarda kredi kullanma imkanı sunar. Sağlanan bu kredi limitleri ise 1000 TL ile 50.000 TL arasında değişir. 36 Aya varan vade seçeneği ile sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank kefilsiz kredi başvurularında öncelikle findeks puanınıza bakılır. Ayrıca kredi notu ve gelir belgesi de göz önünde tutulur. Kefil olmaksızın 40 bin TL tutara kadar Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasının ardından, bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kullanabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status