Kazançlı Yatırımlar
Köfteci Ramiz Bayilik Şartları Nelerdir?
Yazar: - 27 Ekim 2022
23
0

Köfteci Ramiz bayilik şartları merak edilen konular arasında yer alır. 1928 yılından bu yana en önemli hedefi “Halkla birlikte” olmak olan ve herkesi özel misafiri olarak ağırlayan Köfteci Ramiz markasının bayisi olmak ister misiniz?

Hayalinizdeki işe sahip olarak patron olmak istemez misiniz? 100 yıla yaklaşan tarihiyle Köfteci Ramiz markası altında kendi işinizi kurup markanın ayrıcalıklı imkânlarından faydalanarak yeme-içme sektöründe kendinizi gösterebilirsiniz.

Başlıklar

Köfteci Ramiz’in Hikâyesi :

Köfteci Ramiz bayilik şartları oldukça merak edilen bayilikler arasında yer almaktadır. Balkanların köfte mirasını Anadolu’ya taşıyan Köfteci Ramiz 20. Yüzyılın başlarında Makedonya’nın Prilepe şehrinde dünyaya gelmiş. Çocuk yaşta öksüz kalan ve kardeşiyle birlikte onları büyüten babaannesiyle birlikte Türkiye’ye göç eden Ramiz, çeşitli lokantalarda çalışarak bu alandaki tecrübesini erken yaşlarda artırmış. Balkanlarda sokak lezzeti olarak gördüğü köfteyi Türkiye’de geliştirerek Manisa’nın Akhisar ilçesindeki Merkez Çarşısında eski limon sandıklarını sandalye olarak kullandığı küçük köftecisini açmış ve 2000 yılına kadar bu dükkânda müşterilerini güler yüzle ağırlamaya devam etmiş.

Türkiye’nin doğal beslenen en güzel danalarından elde ettikleri etleri aynı hayvanın iç yağını kullanarak işleyen Köfteci Ramiz, tuz ve soğanı da bu kaliteli etlere lezzet vermesi için ekliyor.  Damak çatlatan lezzete sahip köfteye, tereyağında kızarttıkları kepekli pide ve ızgara domates ile biber eşlik ediyor. Köfteci Ramiz bayilik şartları aşağıda verdik. Hayatı boyunca, doğduğu toprakların lezzetini Türkiye’de geliştirerek damakları şenlendiren köfteler yapan Köfteci Ramiz’in 1970 yılında hayatını kaybetmesi sonrasında bayrağı devralan ikisi hukuk, biri mühendis ve diğeri işletme mezunu dört oğlu ile diş hekimi kızı babalarının bıraktığı bu lezzet mirasını aynı kalitede sürdürüyor.

2000 yılında tarihi dükkânlarına ilave olarak İstanbul-İzmir karayoluna açtıkları şubeleriyle başladıkları genişleme politikasına, ısrarlı talepler neticesinde 2006 yılından itibaren uygun olan tekliflere Köfteci Ramiz bayiliği vererek devam eden marka, bugün itibariyle yüzde seksen oranında bayilik sistemiyle çalışıyor. Her şubede aynı standartların korunması ve müşterilerin kendisini özel hissetmesi için aynı kalitede hizmet sunmaya devam ediyor.

Köfteci Ramiz Bayiliği Ne Kazandırır?

Türkiye’nin köftecilik hafızasında önemli bir yere sahip, gastronomi sektöründe öne çıkan markalardan biri olan ve aynı kalitede tüm şubelerinde hizmet veren Köfteci Ramiz’in bayisi olmak demek, bu kaliteye aşina olan kişilerin aynı hizmet standardını ve lezzeti sizin de şubenizde bulacaklarını bilmeleri ve daimi müşterilerinizin olacağı anlamına gelecektir. Gastronomi sektöründe süreklilik çok önemli bir özellik olup müşteri sadakati tarihten günümüze gelen markaların sürekliliğinde çok önemli bir yere sahip. Sürekli müşterilerin markaya olan aidiyetlerinden yatırımcılar olarak sizler her zaman kar edebileceksiniz. Sevdiğiniz işinizi yaparken insanların yedikleri Ramiz köfteleriyle yemekle birlikte ruhlarına işleyen mutluluğa şahit olacaksınız.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları :

Köfteci Ramiz bayilik şartları hakkında çeşitli detaylar vardır. Başvuru ve adayın değerlendirilmesi aşamasında ilk olarak telefon ya da internet sitesi üzerinden yatırımcı adayının başvurusunu yapması ve aldığı ön bilgi neticesinde yüz yüze görüşmelerde kendini tanıtması sağlanıyor.

Görüşmeler neticesinde yatırıma karar veren iş ortağının Köfteci Ramiz’i açacağı bölge ve konsepti Köfteci Ramiz uzmanlarınca inceleniyor ve tüm şartlarda anlaşılması halinde Akhisar’daki şirket merkezinde sözleşme imzalanarak Köfteci Ramiz’in yeni lezzet durağının açılış süreci başlıyor.

Süreç içerisinde uzmanlarca yatırımcı adayına sürekli geri dönüşler yapılıyor ve iyileştirme gereken noktalarda gerçekçi ve yapıcı paylaşımlarla yatırımcı adayının kazanç sağlayabileceği yeni bölgeler ve konseptler önerilmektedir. Şirketin daha çok kârdan ziyade markasının kalitesi ve devamlılık vizyonu hesaba katıldığında, Ramiz prensipleriyle tüm şubelerde aynı kalitenin sürdürülmesine büyük önem verilmektedir. Tüm şubeler, markanın ekipleri tarafından farklı periyotlarla denetleniyor, uzmanlarca halkla ilişkiler, iletişim, tesis ve üretimde hijyen, satış-pazarlama noktasında çalışanlara düzenli eğitimler sağlanır.

Yukarıda sizlere köfteci ramiz bayilik şartları ile ilgili bilgiler verdik ve köfteci ramiz nasıl açılır sorusunu cevapladık. Umarız yazımızdan memnun kalmışsınızdır. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizi de Google üzerinden bulabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status