Kazançlı Yatırımlar
Kredi Kartından Para Çekme
Yazar: - 05 Şubat 2021
206
0

Kredi Kartından Para Çekme

Çoğumuz ayın on beşini veya ay başını dört gözle bekleriz ve kredi kartından para çekme nasıl yapılır merak ederiz. Ayın on beşinin gelmesi aslında bir nevi bizler için acıdır. Çünkü ayın on beşiyle yatan maaşımız aynı gün borçlarımızı kapatmakla birlikte elimiz para görmeden ayın on beşine veda ederiz. Şimdi sizlere kredi kartınızdan para çekme nasıl yapılır, kredi kartından nasıl para çekilir bunu anlatacağız.

Kimimiz kredi kartlarıyla diğer ayın on beşini getirmeye çalışırız. Kimimiz bakkala, manava, kasaba, fırına borç açarak diğer ayın on beşini getirmeye çalışırız. Peki, nakit ihtiyacımız olduğunda kredi kartından faydalanabilir miyiz? Acil nakit para çekme ihtiyacımız olduğunda kredi kartından bu işlemi gerçekleştirebilir miyiz?

Kredi Kartından Para Çekme İşlemleri

Nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz anda kredi kartından nakit para çekme işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartından para çekme aslında çok kolaydır ancak bilmeniz gereken önemli durumlar vardır. Kredi kartından para çekerken dikkatli olmalısınız.

Ayrıca kredi başvurunuz varsa ve kredi başvurusu neden reddedilir diye merak ediyorsanız bu yazı da tam size göre.

Kredi Kartından Para Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır?

En yakın bankamatiğe giderek kredi kartından nakit avans kullanabilirsiniz.

İnternet bankacılığından nakit avans başvurusu yaparak nakit avans kullanabilirsiniz. Kredi çekmek için kredi notu yükseltme işlemi de yapabilirsiniz.

Bankalara uğrayarak nakit avans kullanımı ile ilgili müşteri temsilcimizden yardım alarak nakit avans kullanmanıza gerekli işlemleri birlikte yapabilirsiniz.

Kredi Kartından Para Çekme İşlemlerinde Limit Nedir?

Kredi kartından nakit avans limiti kullanım miktarınız kadardır. Kredi kartımızın kullanılabilen limiti kadar para çekebilirsiniz.

Kredi Kartından Para Çekme İşlemlerinde Taksitlendirme İmkanı Var mıdır?

Bankalar altı veya on iki aya kadar taksitlendirme yapmaktadır. Kredi kartı nakit avans çekimi sırasında bankamatiklerden yapıyorsanız taksitlendirme ayını kendiniz yazarsınız. İnternet bankacılığından para çekme işlemlerinde taksit bilgisini yine siz girmelisiniz. Bankada bu işlemi gerçekleştirecekseniz müşteri temsilcinize söylediğiniz taksit tutarını girecektir.

Kredi Kartından Nakit Para Çekme İşlemlerinde Faiz Var mıdır?

Her banka kredi kartı nakit avans işlemlerinde belli oranlarda faiz tutarları belirtmektedir. Yüzde bir ve üç arasında bu tutar bankadan bankaya değişmektedir. Eğer kredi kartınızdan nakit avans kullanmak istiyorsanız bankanızda nakit avans kısıtlaması olmaması gerekmektedir. Kredi kartı güncel borcunu ödeyemeyenler veya bir kaç ay üst üste kredi kartının yalnızca asgari ödemesini yapanlar kredi kartı nakit avans işlemlerinde kısıtlanan müşteriler arasına girerler.

Kredi Kartından Para Çekme Başvuru İşlemlerini Sadece Hafta İçi Mesai Saatleri İçinde mi Yapabiliriz?

Kredi kartından nakit avans işlemlerini yedi gün yirmi dört saat gerçekleştirebiliriz.

Uygun faizli kredi haberleri ve daha bir çok bilgi için sitemizi takip etmeye devam edin.

 

 

 

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status