Kazançlı Yatırımlar
Lezzet Ankara’ya Nasıl Kayıt Olunur?
Yazar: - 22 Mart 2022
29
0

Ankara’da faaliyet gösteren restoran ve lokantaların komisyonsuz bir şekilde satış yapabileceği Lezzet Ankara  heyecan uyandırıyor. İşletme sahiplerine katkı sunmak için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Lezzet Ankara’ya kayıt olmak da işletme sahipleri tarafından merak edilmeye başlandı.

Başlıklar

Lezzet Ankara Nedir?

Lezzet Ankara, ABB tarafından hayata geçirilen, restoran ve lokanta gibi işletmelere komisyonsuz bir şekilde hizmet verecek online yemek sipariş platformudur. Günümüzde oldukça popüler olan yemek platformları, işletmelerden aylık ücret ve sipariş üzerinden komisyon talep edebiliyorlar. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen platform ise işletmelere komisyonsuz bir şekilde işlem yapmalarını sağlıyor.

Lezzet Ankara’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Lezzet Ankara’ya kayıt olmak için öncelikle internet sitesine girmek gerekiyor. İnternet sitesinde yer alan Kayıt Ol butonuna tıklayarak çıkacak olan formun eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.

Kayıt ol kısmında Hizmet Noktaları kısmından restoranın hizmet verdiği noktaları en az ve en çok olarak girmelisiniz. Daha sonra bölgelere göre fiyat açısından da en düşük ve en yüksek tutarları eklemelisiniz. Hizmet bilgisinin mutlaka girilmesi gerekiyor, aksi halde restoran platform içinde yer almayacaktır.

Hizmet noktalarına göre müşterilerin adresleri eşleştirme yapılmakta ve bu şekilde arama yapılan bölgenin yakınına göre de restoranlar listelenmektedir. Bu yüzden hizmet noktası bilgisinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesine çok dikkat etmek gerekiyor.

Çalışma saatleri sekmesinden ise restoranın hangi saatlerde hizmet verdiği eklenmelidir. Gün ve saatleri seçerek restoranın hangi günler arasında aktif olarak hizmet verdiğinin belirtilmesi yine platformda yer almak için önemli bir kayıt olarak talep ediliyor. Yanlış bilgi girilmesi halinde ise platform restoranlara kullanım olanağı sunmayacak.

Bir sonraki sayfaya geçtikten sonra ise Restoranım sayfasından işletme ile ilgili düzenlemeler girilmelidir. Kayıt esnasında gerekli olan vergi bilgileri, işletme adı ve benzeri bilgiler bu sekme üzerinden düzenlenebiliyor. Logo da yine bu sayfa üzerinden eklenmelidir.

Daha sonraki aşamada ise karşınıza menü oluştur seçeneği çıkacaktır. Buradan Yeni Menü Ekle seçeneği ile müşterilerin sipariş edecekleri yiyecek ve içecekleri oluşturabilirsiniz. Bu adımlar ile Lezzet Ankara’ya kayıt olmak da tamamlanacaktır.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status