Kazançlı Yatırımlar
Memura Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 08 Ekim 2022
22
0

Memura kredi veren bankalar yazımızda sizlere memurlar için hazırlanmış kredi veren bankaların listesine yer vereceğiz. Kredi kampanyaları vasıtası ile çoğu amme çalışanı pozitif yanları bir halde gereksinimlerini karşılayabiliyor. Ziraat Bankası, QNB Finansbank ve VakıfBank memura kredi veren bankalar sıralamasında başı çekiyor. Kamu çalışanı gereksinim kredisi elde eden bankalar içinde çoğu seçenek yer alıyor. Devlet memuruna kredi fırsatları bazı üstünlükleri bununla beraber getiriyor. Böylece amme çalışanları daha düşük ürem oranları ile kredi kullanabiliyor.

Kredi çekmek isteyen devlet çalışanları memura kredi kampanyaları için İdeal ürem payı elde eden bankalar üstünde incelemeler yapıyor ve memura kredi veren bankalar bu konuda büyük önem kazanıyor. Çünkü memur kredi hesaplama neticeleri bankalara göre farklılık gösterebiliyor.

Peki memura kredi veren bankalar hangileri? Ayrıca memur kredilerinin faiz oranları ve amme çalışanı kredi hesaplama örnekleri ne durumda. Burada, gereksinim kredisi çekmek isteyen devlet memuru ve amme çalışanları için en iyi kampanyalara yer veriyoruz.

Kamu çalışanı gereksinim kredisi kapmayanları neredeyse her bankada bulunuyor. memur kredi ürem oranları her ne kadar düşük olsa da finans kuruluşlarına göre değişim gösterebiliyor.

Avantajlı ürem oranları ve kampanyalar ile memura kredi veren bankalar:
– Vakıfbank
– Akbank
– QNB Finansbank
– Halkbank
– Ziraat Bankası
– İş Bankası
– DenizBank

1 – VakıfBank Memura Kredi : VakıfBank, gereksinim kredisi kapsamında amme personeline ürün sunan bankalar içinde yer alıyor. Bankanın sunmuş olduğu kredi ürem payı %1,55’ten başlıyor. Bu ürem oranından memurların yararlanması olası oluyor.

2 – Akbank Memura Kredi : Memur kredi hesaplama anlamında İdeal ürem payı sunan bir öteki banka Akbank olarak listede yerini alıyor. Çünkü Akbank memurlar için düşük faizler ve avantajlar ile kredi ürünleri sunuyor.

3 – QNB Finansbank Memura Kredi : Memura kredi kampanyaları düzenleyen kuruluşlar içinde QNB Finansbank makul geri ödeme seçenekleri ve düşük ürem oranları sunuyor. QNB Finansbank’tan kredi çekmek isteyen amme çalışanlarından ek belge istek edilmiyor.

4 – Halkbank Memura Kredi : Kamu çalışanlarına hususi kredi olanağı sağlan bir öteki banka da Halkbank. Banka devlet çalışanlarına avantajlı geri ödeme seçenekleri ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanması sağlıyor.

5 – Ziraat Bankası Memura Kredi : Ziraat Bankası’nda kredi ürem oranları kredi ücretine göre değişim gösteriyor. Ziraat memur kredi hesaplama tablosuna göre ürem oranları %1,55 ve %1,69 olarak belirtiliyor. Ek olarak kredi ürününde vade tecil imkanı da bulunuyor.

6 – İş Bankası Memura Kredi : Memura kredi veren kuruluşlardan biri olan İş Bankası kredi çekme şartları konusu ile ilgili esnek davranıyor. Bunun da en mühim sebebi amme çalışanlarına yönelik geri ödeme güveninden kaynaklanıyor.

7 – DenizBank Memura Kredi : DenizBank devlet memuruna kredi veren bankalar alternatifinden birini oluşturuyor. Bankanın amme çalışanlarına dair makul ürem payı ve geri ödeme opsiyonu için incelenmesi gereksinim duyulan teklifleri bulunuyor.

Memura kredi veren bankalar yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu yazı bilgilendirici niteliğinde bir yazıdır ve bankaların faiz oranları ve kredi şartları günden güne değişebilir. Memura kredi veren bankalar yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen günün şartlarındaki doğru bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret ediniz.

 

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status