Kazançlı Yatırımlar
Müzik Dinleyerek Para Kazanma
Yazar: - 14 Ekim 2021
76
0

Müzik dinleyerek para kazanma, artık günümüzde gerçekleşebilir bir şey haline gelmiştir. Müzik dinleyerek para kazanmak, şüphesiz neredeyse herkesin hayalidir. Bu kadar kolay ve eğlenceli bir şekilde para kazanmak gerçekten mümkündür.

Teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ve güzellikler ile birlikte internet üzerinden pek çok şey yapabilmekteyiz. İstediğimiz müzikleri anında dinleyebilmemize olanak tanıyan internet, bu dinlediğimiz müzikler aracılığıyla da para kazanmamıza da imkan vermektedir. Bunun için birtakım belirli siteler ve uygulamalar mevcuttur. Genel olarak sitelerin ve uygulamaların mantığı aynıdır: Müzikleri dinle ve daha sonra müzikleri yorumla. Her dinlediğiniz müzik ve yorumladığınız müzik sayısı baz alınarak size ödeme yapılır. Fakat farklı şekilde işleyen müzik uygulamaları ve müzik siteleri de elbette mevcuttur.

Başlıklar

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Nasıl Olur

Müzik dinleyerek para kazanma işlemini gerçekleştirmek için ilk önce hangi site ve uygulamaları kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Her uygulama ülkemizde kullanıma uygun olmayacaktır. Bu nedenle ülkemizde de rahatlıkla ödemelerinizi alabileceğiniz uygulamalara bu listemizde yer vermeye karar verdik.

Uygulamalar ve siteler, dolar bazından ödeme yapmaktadır. Bu nedenle müzik dinleyerek para kazanmak oldukça karlı bir eylem olabilmektedir. Fakat bu işlemin oldukça yavaş ilerleyebileceğini de göz önünde bulundurmak gerekir. Bunun için sabırlı olarak uzun vadede ciddi kazançlar sağlanabilir.

Müzik dinleyerek para kazanmak için en çok tercih edilen site ve uygulamalar aşağıdaki gibidir:

  • Welocalize
  • Music XRay
  • fm
Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Welocalize

Listemizin ilk sırasında yer alan Welocalize, diğer sitelerden farklı olarak ek bir sisteme sahiptir. Bu sistemde müzik dinleyip değerlendirdikten sonra para kazanmanıza ek olarak şarkı sözlerinin çevirisini yaparak da para kazanabilirsiniz. Şarkı başına 4 dolara kadar para kazanabileceğiniz bu uygulama için yeterli dil seviyesinde olmanız şarttır. Daha sonra çok hızlı bir şekilde para kazanmanız mümkündür.

Music XRay

Müzik dinleyerek para kazanma sitelerinden en çok kullanıcıya sahip olan Music XRay, bu amaç için kurulmuş olan en eski sitelerden bir tanesidir. 2009 yılından beri hizmet vermekte olan bu sitede şarkı dinleyerek para kazanmak mümkündür. Bunun için ilk önce sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olurken kendinizi müzik dinleyicisi olarak tanıtmanız gerekir. Daha sonra site sizin hangi tarz müzikleri sevdiğinizi size soracaktır. Burada gerçekten sevdiğiniz tarz müzikleri belirtirseniz bu site ile para kazanmak sizin için oldukça eğlenceli olacaktır.

Üye olunduktan sonra Music XRay size dinleyerek para kazanabileceğiniz bir müzik olduğunda e-mail yolu ile ulaşacaktır. Daha sonra siz de bu müzikleri dinleyerek yorumlamanız gerekecektir. Bu sitede dinleyip yorum yaptığınız her müzik için 0.10 dolar kazanacaksınız. Doların 8 liranın üzerinde olduğunu göz önünde bulundurursak oldukça hızlı bir şekilde para kazanacağınızı düşünebiliriz. Sitede biriken paralarınızı çekmek için profilinizde 20 dolar ve üzeri para olması gerekmektedir. Bu da yaklaşık olarak 200 müzik dinleyeceğiniz anlamına gelir. Eğlenerek para kazandıran bu şahane siteyi mutlaka denemelisiniz.

Research.fm

Müzik dinleyerek para kazanma denilince akla gelen bir diğer site olan Research.fm, hem site hem de uygulama olarak hizmet vermektedir. Eğer bu uygulamayı indirerek üye olursanız size uygun olan, tercih ettiğiniz tarzda size para kazandıracak bir müzik olursa sistem size bildirim gönderecektir. Böylece hemen o müziği dinleyip yorumlayarak para kazanabileceksiniz.

Research.fm kullanıcılarına para olarak değil, Amazon hediye kartı olarak ödeme yapmaktadır. Siz de bu kart ile ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla Amazon Türkiye üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status