Kazançlı Yatırımlar
Nisan Ayında Yakından Takip Edilecek Önemli Kripto Paralar
Yazar: - 06 Nisan 2022
18
0

Nisan ayı kripto para yatırımcıları için önemli birimler merak ediliyor. Mart ayı geleneksel olarak yatırımcılar için kötü geçti. Gelecek ay birimlerin nasıl bir seyir takip edeceği de yatırımcılar için büyük önem taşıyor. Özellikle Bitcoin (BTC) fiyatının 51,500 dolar bandından 40,200 dolar bandına gerilemiş olması piyasaları alt üst etmişti.

Bu yüzden yatırımcılar başta BTC olmak üzere gelecek ay hangi seviyelerin takip edileceğini, fiyatların hangi diğer birimler için de hangi aşamalarda olacaklarını takip ediyorlar. Yeni bir aya başlamak düşüş gösteren birim fiyatlarının değişmesine neden olabilir.

Başlıklar

Gelecek Ay İçin Kripto BTC Beklentileri

Nisan ayının gelmesi ile birlikte neredeyse tüm kripto birimleri için beklentiler yükselmeye başladı. Mart ayının genel olarak kötü birimler için kötü geçmesi bu durumun ne kadar süreceğinin merak edilmesini sağlıyor. Halihazırda altcoinlerde olumlu bir hareketlenme başladığı görülüyor. Nisan ayı için en çok dikkat edilecek birim ise BTC olarak öne çıkıyor.

Mevcut BTC-USD paritesine bakıldığında önemli destek seviyeleri 48.000 ve 50.000 dolar arası olarak görünüyor. Son olarak 56.500 dolar bandına yükselmiş olan BTC fiyatının yükselişine devam etmesi 58.000 dolar direncinin aşılmasına bağlılık taşıyor. Bu önemli direnç seviyesinin kırılması ile rekor seviye 61.500 dolar bandına da ulaşmak mümkün olabilir.

Nisan Ayında Cardano ADA Beklentileri

Şubat ayında önemli yükseliş sağlayan ADA için bir süredir konsolidasyon devam ediyor. Yeni güncellemeler ile daha fazla dikkat çeken birim halihazırda 1,19 dolar bandından işlem görüyor. Nisan ayında ise bu seviyeyi aşması ve kritik direnç seviyesi aşması bekleniyor. ADA için gelecek ay takip edilecek en önemli seviye 1,34 dolar seviyesi olarak görülüyor.

BNB İstenilen Aşamaya Gelecek mi?

Kısa süre önce piyasa değerini yaklaşık 3’e katlayarak rekor seviyesine ulaşan BNB için de beklentiler genel yükseliş grafiğini devam ettirmesi yönündeydi. Ancak hareketlilik sonrasında 440 dolar rekor seviyesinden 430 dolar bandına kadar düşüş yaşadı. 400 dolar seviyesinde konsolidasyon yaşayan BNB için önemli bir yükseliş yaşaması için 460 dolar direncinin aşılması gerekiyor. Bu yüzden BNB yatırımcılarının gelecek ay özellikle 460 dolar bandını takip etmeleri öneriliyor.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status