Kazançlı Yatırımlar
SAO Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi
Yazar: - 29 Mart 2022
9
0

SAO coin nedir konusu üzerine yapılan araştırmalar günlük işlem hacminin oldukça yüksek bir getiriye sahip olduğunu göstermektedir. Hem Ethereum hem de salona veritabanına sahip olan bir proje platformdur.

SAO Coin Nedir?

SAO coin nedir konusu piyasadaki yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Etkileşim düzeyi yüksek ve doğrusal bir platform olmayı hedefleyen Sator farklı içerikler ile ödüller sunarak nft aracılığı ile teşvik etmektedir. Küresel anlamda içerik üreticileri başta olmak üzere izleyici kitlesi ile beraber geniş bir erişim ortamı sunmayı hedefliyor.

Metaserve evreninde oldukça geniş bir token ve nft ağına sahiptir. Oyun oynayarak kazanç sağlayabilmek üzerine inşa edilmiş olan bu evrende sanal olarak çok sayıda yapının inşa edilmesi ile kazanç sağlama süreci gerçekleşir. Platform üzerinden kazanç sağlayabilmek ve tokken alabilmek için Sator platformunu ileri seviyede kullanarak reklam izlemesi karşılığında kazanılabilecektir. Tasarımsal olarak bir reklam platformu işlevi gören bu alanda çok sayıda bilinen network firması etkin çalışmalar gösteriyor.

SAO Coin Ne Sunuyor?

SAO coin geleceği ünlü transfer hacmi ile zincirler arası bir köprü olmayı vaad ediyor. Solana veritabanı ile oluşturulmuş bir şifreleme tekniği kullanılır, bu güvenilir bir altyapı sunar. Kurumsal olarakta borsada pek çok yatırımcının ilgisini çekebilmiş bir etkiye de sahiptir. İleriye dönük olarak umut vadeden bu açılımda önümüzdeki yıla göre bir atılım yaşanacağı öngörülmektedir.

SAO Coin Fiyat Analizi

SAO coin kaç TL güncel olarak anlık fiyatı 1 Sao coin 0.87 Amerikan dolarına denk gelmektedir. Son günlerdeki grafiklere bakıldığında Sator coinin %35’lik bir düşüş yaşandığı görülmektedir. Güvenilir bir platform tutulmasında, gelecek vade etmesinde ve yatırımcıların ilgisini de çekmesinde büyük bir öneme sahiptir. Yukarı yönlü yükselişler görüldüğü için yatırımcıları da memnun ediyor. Yüksek seviyelerde kâr kazancı sağlamasa dahi artışın düzenli olarak devam ettiği korkutucu bir düşüş yaşamadığı da gözlemlenmektedir. Kripto borsası analistlerinin önemle üzerinde durduğu konu ise iniş ve çıkışların ortalama seviyesinde olmasından kaynaklı olarak uzun vadede yatırım yapmak isteyenlerin tercih edebilecekleri bir coin olduğu söyleniyor.

 

 

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status