Kazançlı Yatırımlar
ShoeFY Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi
Yazar: - 04 Nisan 2022
19
0

ShoeFY coin nedir sorusunun yanıtları, para piyasalarında alt coin grupları içinde yer alan yeni para birimlerinin öğrenilmesi ile gerçekleşmektedir.          ShoeFY coin bir alt coin türüdür. Yerli ve yabacı yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından en çok araştırılan coin türleri arasında yerini almaktadır. Orta ve uzun vadede büyük bir kazanç sağlaması hedeflenmektedir. Avantaj ve dezavantajları da bulunmaktadır. Her kripto para birimi gibi alt coin oranlarında da değer kazanma süreleri piyasa hareketliliğine bağlı olarak değişmektedir.

Başlıklar

ShoeFY Coin Bir Gelecek Vaat Ediyor Mu?

ShoeFY coin geleceği ile ilgili yapılan istatistikler, son dönemlerin en popüler kripto para çeşitleri arasında yer alan ShoeFy’nin araştırılmasına imkan tanımaktadır. Bir gelecek vaat eden bir kripto para birimi olarak yerini almaya başlamıştır. Kullanıcılara kar getirecek bir değer ve büyüme oranı içinde ilerlemektedir. Fungible Tokens(NFT) ile Fungible Token (nft) birleşimi ile meydana gelmiş bir dijital ortam için geliştirilen para birimidir. Genel bir merkezi bulunmamaktadır. Yenilikçi ve bağımsız bir uygulama alanı içinde kullanıcı sayısını artırmaktadır. Son dönemlerde birçok uygulama ve proje arasında NFT sektörü büyük ilgi görmeye başlamıştır. Kripto para politikalarında yer alan düzenlemeler ve gelişmeler para piyasalarında da hareketlilik yaşanmasına neden olmaktadır. Proje olarak tasarlanarak kullanıma sunulmuştur. Yerel bir kripto para birimleri arasında bulunmaktadır. Alt coin grupları arasında en çok kullanım oranını artıran coin türü olmuştur.

fomo2 greenchart

ShoeFY Coin Avantajları Nelerdir?

ShoeFY coin birçok avantajı bulunmaktadır. Yüksek oranda pasif bir gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından da alımı yapılmaktadır. Erc-721 standartları çerçevesinde yapılmıştır. Bir platform içerisinde çiftlik gibi oyun türleri kullanılarak da pasif bir para kazanılmaktadır. Platform içinde kullanılan sNFT birimlerini ShoeFY ile değiştirmektedir. ShoeFY coin son 24 saatte değeri 6.25 TL olmuştur. Belirli bir yükseliş içinde yer alan alt coin türüdür. Son 1 saat içerisinde %8.25 oranında bir artış göstermiştir. Tüm para birimlerinin işlem hacimlerine göre sıralama yapılması durumunda 1674’üncü sırada yer almaktadır. Yeni olarak piyasaya sunulan ve belirli bir sayıda ShoeFY  coin adeti vardır. Geliştirilerek tasarlanan bir NFT projesidir. NFT’nin potansiyelinin artmasında da etkili olmaktadır.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status