Kazançlı Yatırımlar
VakıfBank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor ?
Yazar: - 28 Ağustos 2020
326
0

Vakıfbank emeklilere ne kadar promosyon veriyor adlı yazımızda sizlere Vakıfbank’ın Emekli promosyonu hakkında bilgi vereceğiz. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile 2020-2023 dönemi promosyon anlaşmasını yenileyen VakıfBank’tan emeklilere müjdeli haber geldi. Emekli maaşları için verdiği promosyonlara önceki seneye göre yüzde 66 oranında artış yapan VakıfBank, alınan emekli maaş tutarına göre değişen promosyon tutarını 500 TL-750 TL olarak belirledi.

SGK ile yapılan anlaşmaya göre aylık maaşı 1.500 TL’ye kadar olan emekliler toplam net 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekliler toplam net 625 TL, 2.500 TL ve üzeri olan emekliler ise toplam net 750 TL promosyon ödemesi alacak. Belirlenen tutarlar, tek bir kereye mahsus olmayıp, her yıl için ayrı ayrı ödenecek.

Anlaşma 3 Yıl için Geçerli, Ayrıca Ücretsiz EFT ve Havale Avantajı Bulunuyor

Anlaşma kapsamında emeklilere pek çok ilave avantaj sağlanıyor. Emeklilerin maaş hesaplarından işletim masrafı alınmaması ve kredi kartlarından yıllık kart aidatı alınmaması avantajların en başında geliyor.

Maaşını VakıfBank’tan alan emekliler, maaş hesaplarını kullanarak İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil uygulamasıyla bir aylık sürede en fazla bir maaş miktarında, havale ve EFT işlemlerini ücretsiz olarak yapabilecekler.

Ayıca kredimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım yazımızda da kredi iptali gibi işlemleri öğrenebilirsiniz.

Emeklilere araçlarıyla otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmek için maaş hesaplarına bağlı HGS etiketleri ücretsiz olarak verilecek. Ek olarak, Vakıfbank Çağrı Merkezlerinden sıra beklemeden öncelikli bağlanma hizmetinden yararlanacaklar. Anlaşma üç (3) yıl için geçerli olacak.

Kimler Promosyon Ödemesinden Faydalanabilir?

Promosyon ödemesinden yararlanmak için bazı şartlar bulunuyor. Emekli maaşını VakıfBank’tan alan emekliler emekli maaşını 3 yıl süre ile VakıfBank’tan almayı kabul etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilecekler. Emekli maaşını, VakıfBank aracılığıyla almayanlar ise, maaşlarını VakıfBank’a taşımaları ve emekli maaşını 3 yıl süre ile VakıfBank’tan almayı yazılı olarak kabul etmeleri gerekiyor.

Ayrıca kazançlı yatırımlar sitemizi takip ederek yeni haberlere ulaşabilirsiniz.

Emekli Promosyon Ödemesine Nereden Başvurabilirim?

Emekliler, promosyon ödeme başvurusu için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edebilirler. Bunun dışında, VakıfBank yurtiçindeki Atm cihazları veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile de başvurularını yapabilirler.

Emekli Maaşı VakıfBank’a Nasıl Taşınır?

Emekli maaşının VakıfBank’a taşınabilmesi için, en yakın VakıfBank şubesine bizzat başvurarak ilgili Taahhütname, Sözleşme ve Formların doldurup imzalanması gerekiyor.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status