yandex
Kazançlı Yatırımlar
Whatsapp ile Evden Para Kazanma Yöntemi
Yazar: -01 Nisan 2020
229

Whatsapp ile Evden Para Kazanma Yöntemi

Whatsapp, dünya genelinde en çok sarfedilen mobil uygulamalar arasında yer alır. Yaklaşık 2 milyara yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Durum bu tür olunca evden para kazanma yolları arasında yer alabilir. Tabi ki yalnızca evden para kazanmak isteyenler değil, her sektördekiler kullanabilir.

Whatsapp’tan para kazanmanın belirli bir yolu bulunmamakta. Herkes kendi teknikini belirleyebiliyor. Ancak ben size birkaç teknik göstereceğim.

-Göstereceğim ilk teknik, ücretli whatsapp grubu kurma. Eğer bir alanda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, insanlara bilgi vermek ve onları yönlendirmek amacıyla bir Whatsapp grubu kurabilirsiniz ve gruba girişlerde belirli bir aidat alabilirsiniz.

Mesela Bitcoin ile alakalı analizler çıkarabiliyorsanız, bu analizleri paylaşabileceğiniz bir küme kurabilirsiniz. Ya da alış veriş fırsatlarının paylaşıldığı bir küme kurabilirsiniz. Tamamen ilgi alanınıza kalmış bir durum.

-Diğer teknik affiliate marketing tekniki. Bu teknik de gene whatsapp gruplarına gereksiniminiz olacak. İster gruba üye olun isterse kendi grubunuzu kurun.

Grup işini hallettikten sonra firmalar ile anlaşıp ürünlerin referanslı linklerini alacaksınız. Daha son bu linkleri Whatsapp grupta paylaşacaksınız ve o linklere tıklayıp alış veriş yapanlar üzerinden para kazanabileceksiniz.

Mesela toplamda 1000 şahsa mesaj atsanız ve 10 birey dönüş sağlasa güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status