Kazançlı Yatırımlar
Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları
Yazar: - 25 Ekim 2021
75
0

Yürüyerek para kazanma, şüphesiz herkesin isteyebileceği bir şeydir. Hem para kazanırken hem spor yapmış olmak, sağlık için de oldukça faydalıdır. Hatta bu sebeple spor yapmaya ve yürümeye üşenen insanlar var ise yürüyerek para kazandıran uygulamalar sayesinde bu insanlar da spora başlayabilecektir. Bu nedenle yürüyerek para kazandıran uygulamalar hem cebimiz için hem de sağlık için oldukça teşvik edicidir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve sürekli kendisini yenilemesi ile birlikte artık internet üzerinden kolaylıkla para kazanma yolları ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi de spor yaparak, yani yürüyerek para kazandıran uygulamalardır. Bu uygulamaların genel olarak işleyiş şekilleri şöyledir: Telefonunuzdan GPS aracılığı ile yürüdüğünüz kilometreyi kontrol eder ve kat ettiğiniz yol kadar size belli bir miktar puan, hediye ya da para gönderir. Ya da yürümek de dahil başka aktiviteleri yaparak uygulamaya siz manuel olarak girersiniz ve böylece bu uygulamalar da size aynı şekilde para, hediye çeki ya da puan kazandırır.

Ayrıca bu uygulamalarda zaman zaman hatalar ve sorunlar meydana gelebilir. Bunları hatası çözümü sitesi ile çözebilirsiniz. Hatası çözümü sitesinde oyun ve uygulamaların kesin çözümleri yer almaktadır.

Başlıklar

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları

Yürüyerek para kazanma denildiğinde akla pek çok farklı uygulama gelmektedir. Bu özellik ile anılan uygulamalar şüphesiz para kazandırmaktadır. Bu nedenle bu yazımızda ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen 5 adet yürüyerek para kazanabilmenizi sağlayan uygulamadan bahsedeceğiz:

  • Achievement
  • PK Coin
  • Lympo
  • SweatCoin
  • StepBet
Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma

Achievement

Yürümenin yanında başka pek çok farklı egzersizi de bünyesinde barındıran Achievement uygulaması ile spor yaptıkça para kazanabilirsiniz. Bu yaptığınız sporları herhangi bir akıllı saat ya da akıllı bileklik tarafından değil, kendiniz manuel olarak uygulamaya girmeniz gerekmektedir. Böylece bu girmiş olduğunuz aktiviteler aracılığı ile puan kazabilmeniz mümkündür. Yapılan egzersizlerden günde toplam 80 puan kazanılması mümkündür.

Kazanılan puanların toplamı 10.000 olduğunda paranızı çekmeye başlayabiliyorsunuz. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki, 10.000 puan demek 10 dolar anlamına gelmektedir. 10.000 puan kazanabilmek için ise aktif bir şekilde 4 ay boyunca spor yapmanız gerekmektedir. Anca bu şekilde 10.000 puan toplanabilir. Fakat kaybedeceğiniz herhangi bir şey olmadığı için bu uygulamayı spor yaptığınız her zaman kullanarak yılda 30 dolara kadar para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralarınızı isterseniz bağış yapabilir, isterseniz de banka hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

PK Coin

Yürüyerek para kazanma uygulamalarından bir tanesi olan PK Coin, yürüme gibi pek çok aktivite aracılığı ile spor kazanabilmenize olarak sağlar. Bu sefer, PK Coin uygulaması, telefonunuz ya da akıllı saat ya da akıllı bilekliğinizdeki adımsayar, kalp ritmi gibi bilgileri toplayarak aktivitelerinizi tespit etmektedir. Daha sonra bu aktivitelerinizi biriktirerek puan haline getirmektedir. Bu uygulamaya Premium üye olduğunuzda kazandığınız puanları paraya çevirerek hesabınıza aktarabilmeniz mümkündür.

Lympo

Apple Health uygulaması ile entegre olarak çalışabilen Lympo, kripto para kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Spor yapmanın yanı sıra sağlıklı beslenme gibi size iyi gelecek aktivitelerde sizi ödüllendiren bu uygulama ile puanlarınızı kripto paraya ya da spor ürünlerinde indirime çevirmeniz mümkündür.

SweatCoin

Yürüyerek para kazanma uygulamalarından en çok tercih edilenlerden olan SweatCoin ile, 5000 adıma karşılık 5 sweatcoin kazanabilirsiniz. 20.000 sweatcoin biriktirdiğinizde 1000 dolar kazanmış oluyorsunuz ve bu bir uygulamadan kazanmak için harika bir miktardır. GPS aracılığı ile çalışan SweatCoin Paypal üzerinden kullanıcılarına ödeme yapmaktadır.

StepBet

Diğerlerinden farklı şekilde çalışan StepBet, aylık 20.000 adım atma gibi iddialarla kendinizle yarışmanıza olanak sağlıyor. Eğer bu iddianızı gerçekleştirirseniz yaklaşık 40 dolar kadar para kazanabileceğiniz gibi iddianızı uygulayamazsanız cebinizden para çıkma ihtimali de olmaktadır.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status