Kazançlı Yatırımlar
Ziraat Bankası Randevu için Numara Alma
Yazar: - 03 Eylül 2020
904
0

Ziraat Bankası kamu bankaları içerisin de en çok işlem yapan bankadır. Ziraat bankası randevu için online olarak numara alabilirsiniz. İlk başlar da tarımı ve hayvancılığı desteklemek amacıyla kurulmuştur. Ama özellikle pandemi dönemin de bireysel temel ihtiyaç kredisini en çok kullandıran banka olmuştur. Bu kadar kişiye kredi verirken, şubelerde de aşırı yoğunluk oluşması kaçınılmaz olmuştur.

 

Bitcoin ile herkes para kazanıyor,
sen de para kazanmak için tıkla.

 
Ziraat bankası randevu için bir çok kanaldan sıra numarası alabilirsiniz. Bu yoğunluğa çözüm bulmak ve pandemi dönemin de, kalabalık oluşmasını engellemek için internet bankacılığından ve mobil uygulamadan randevu alma sistemini devreye sokmuştur.
Mobil Uygulama İle Ziraat Bankasından Randevu Nasıl Alınır?

Mobil uygulamadan randevu almak için, öncelikle telefonunuz da ziraat bankası mobil uygulaması yüklü olması gerekmektedir. Mobil uygulamaya bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra, sol alt köşede randevu al sekmesi gözükecektir, bu sekmeye tıkladığınız da sizden TC Kimlik numaranız istenecektir.

 

Bitcoin ile herkes para kazanıyor,
sen de para kazanmak için tıkla.

 

TC kimlik numaranızı girdikten sonra, bulunduğunuz bölgeye dair şubelerin listesi karşınıza çıkacaktır. İstediğiniz şubeyi seçmekte özgürsünüz. Şubenizi seçtikten sonra, istediğiniz tarih ve saat bilgisini girmeniz istenecektir. Tarih ve saat bilgisini seçtikten sonra onaylayarak randevunuzu başarılı şekil de oluşturmuş olacaksınız.

Ziraat Bankası Randevuma Ne Zaman Gitmeliyim?

Ziraat bankası mobil uygulamadan aldığınız randevunuza kesinlikle geç gitmemelisiniz. Sizin sıranız geldiğin de orada olmazsanız, randevunuz iptal edilecek ve sizden sonra ki müşteriler işlem yapmaya başlayacaktır. Bankacılık işlemlerin de, şube de zaman çok önemli olduğu için, geç kalmanıza kesinlikle müsamaha gösterilmeyecektir.

Ayrıca en çok faizi hangi banka veriyor adlı bir yazımız da bulunmaktadır.

Hatta randevunuza on ya da on beş dakika erken gitmeniz de fayda vardır. Bazı müşterilerin işlemleri erken bitebilir ve sizin sıranız tahmin ettiğinizden erken gelebilir, sizde orada olursanız işleminizi erkenden halledip başka işlerinize vakit ayırmış olursunuz.

Ziraat Bankası Numaralı Randevumu İptal Edebilir miyim?

Ziraat bankası mobil uygulamadan numaralı randevunuzu, mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra, biletlerim kısmında randevularınız gözükecektir. Eğer birden fazla randevunuz varsa, gözüken randevularınız dan iptal etmek istediğinize tıklayarak iptal edebilirsiniz. Randevunuzu iptal ettikten sonra, yoğun talepten dolayı tekrar aynı tarih ve saat randevu alamaya bilirsiniz. Bu yüzden randevunuzu iptal etmeden önce iyice düşünerek karar vermelisiniz.

 

Bitcoin ile herkes para kazanıyor,
sen de para kazanmak için tıkla.

 

Merak ettiğiniz şeyleri yorum olarak sorabilir ve kazançlı yatırımlar sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş:

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status